KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 11755089
nr 1175 5089
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Carborundumetsning, Signerad, numrerad 118/175, bladets mått: 33x27
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 april 2018
kl 19:39:15
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr